temizlik şirketleri

temizlik şirketleri

temizlik şirketleri

temizlik şirketleri istanbulun bir çok bölgesinde bulunabilir ancak efaneler temizlik farkı her hizmetimizde hissedebilirsiniz.Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

En iyi temizlik firması olduğumuza eminiz.

İstanbulun tüm bölgelerine kesintisiz hizmet sunmanın imkanı ile toplamda 5 adet araç ile servis ağımızı gün geçtikte arttırıyoruz.

1.Masa Koltuk ve Sandalye Temizliği

Rutin yapılan temizliklerde en çok kullanılan masa sandalye koltuk malzemeleridir.O yüzden onların her temizlikte temizlenmesi gerekirse yıkanması gerekmektedir.Eğer  koltukların yıkanmasına ihtiyaç duyarsak yıkama işlemi için sizden izin talep ediyoruz.

temizlik şirketleri

temizlik şirketleri

2.Sert Zemin Temizliği

Eğer ofisinizde temizlenmesi gereken sert zeminler varsa zemin yıkama makinelerimiz ile gelerek gerekli temizliği periyodik temizlik dönemlerinde yapıyoruz.Mermer cilalama ve buna benzer kir çıkarma işlemlerini de temizlik hizmetlerimiz arasından ulaşabilirsiniz.

 

 

3.Halı Yıkama

ofis zemini firmadan firmaya göre değişmektedir.Bazı firmalar ofislerinin zeminlerini komple halı kaplatmaktadır.

Haliyle halıda kirlenebiliyor.Üzerine kahve çay dökülebilir.Efsaneler Temizlik Şirketi olarak yerinde halı yıkama ile ofislerinize gelerek yerinde yıkama hizmeti veriyoruz.

4.İç ve Dış Cam Silimi 

Ofis temizliği esnasında eğer camların silinmesi istenirse ve camın yapısı dış silime uygunsa rutin temizlik esnasıda zaten camlarınız silinir.Eğer dış silime uygun değilse ise vinç yardımı ile yıllık ve 3 aylık periyotlarla dış cephe cam temizliğini profesyonel dağcı sertifikalı personellerimizle temizleyebilmekteyiz..

5.Tuvalet /Banyo Temizliği

Herkesin kullandığı lavabolar tuvaletleri mikrop yuvası olan yerlerdir.O yüzden böyle yerlerin temizliğine çok özen gösterilmelidir.Bol su ve bol deterjan ile güzelce yıkandıktan sonra durulanması gerekmektedir.Bu yüzden wc temizliklerine çok önem vermekteyiz.

6.Personel Temini (Temizlik ,Güvenlik ve Çaycı )

Her ofiste temizlik güvenlik ve çay servisi yapan çalışanlar bulunmaktadır.Bu kişiler aslında ofislerin en kutsal görevlerini üstlenmişlerdir.EFSANELER TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak eğitimli personellerimiz ile firmalara hizmet için çalışacak personeller göndermekteyiz.Personeller sizin ofisinizde çalışıyor olacak ancak bütün sosyal imkanları firmamız tarafından karşılanacaktır.

Ev Temizliği Ofis Temizliği Personel Temini Sert Zemin Temizleme Dış cephe cam Temizliği Dış cephe etiket sökümü Halı Yıkama
Avm Temizliği Otel Banka Temizliği Otopark Yıkama Villa Temizliği İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama Mağaza Temizliği

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

0216 574 03 37

0534 460 32 74

info@efsanelertemizlik.com

Comments (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Live Chat Software