Hakkımızda

hakkımızda,efsanelertemizlik

Hakkımızda

20 yıla aşkın tecrübemiz ile sizlere temizlik güvenlik personel temini ve nice hizmetler vermekteyiz.Bu hizmetleri verirken her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutup işimize odaklanış bulunmaktayız.

Türkiye çapında geniş hizmet ağıyla Tesis Yönetim -Temizlik Hizmetleri & İşletim Hizmeti sağlamaktadır.
1994 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmaya öncelik tanımaktır.Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Hedeflerimiz.

Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her yere hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

NEDEN BİZ ?

1-Dürüstlük: Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.

2- Söz Verme: Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.

3- Memnuniyet: Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.

4- Garanti: Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir.

5- Çevre Dostu: Adını verdiği hizmetten alan efsaneler temizlik zararlı kimyasal kullanmaktan kaçınır, geri dönüşümü teşvik eder.

6- Kalite: Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.

7- Zaman: Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz.

8- Gizlilik: Tarafınızdan temizlenmesi özellikle istenmediği sürece kapalı eşyaların içini temizlemiyoruz.

9- Teknoloji: Efsaneler Temizlik firması olarak teknoloji alanında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.

10- Personel hakları: Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.

EFSANELER TEMİZLİK FARKI

EFSANELER TEMİZLİK projelerinde istihdam ettiği personelini İş Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu ve diğer mevzuat hükümlülüklerin harfiyen yerine getirmektedir. SGK bordolarını her ay düzenli olarak müşterilerimize gönderilmektedir. Yıllık İzin ve Hastalık Boşlukları Projede de görevlendirilecek hizmet personelinin, yasal yıllık izin, hastalık vb. nedenleri ile ortaya çıkacak istem dışı boşluklar EFSANELER TEMİZLİK tarafından iş akışını aksamasına fırsat vermeden geçici olarak personel görevlendirilmektedir. İş ve İşçi Salığı ve İş Emniyeti EFSANELER TEMİZLİK kendi İş ve İşçi Sağlığı ve İş Emniyeti politikasına göre, projede çalışan personelinin güvenlik ve emniyet uygulamalarını her zaman maksimum dikkat etmektedir.EFSANELER TEMİZLİK ve çalışanları karşılıklı olarak hizmet sözleşmesi süresince İş ve İş Güvenliği Hukuku’ nun gereklerini tam anlamı ile yerine getirmektedir.Mali Mesuliyet Sigortası EFSANELER TEMİZLİK personeli çalışma esnasın da istemeden vereceği zararlar karşılamak için özel mali mesuliyet sigortası bulunmaktadır.İşe Başlama Süresi EFSANELER TEMİZLİK lojistik gücü ve personel portföyü sözleşme imzaladığı tüm projelerde minimum 1 gün maksimum 10 gün içerisinde işe başlama gücüne sahiptir.

Live Chat Software