Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Merhabalar EFSANELER TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak hizmetlerimizi aşağıda sizler için listeledik isterseniz resimlere tıklayarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

efsanelertemizlik,atasehir temizlik firmaları,

 

Ev Temizliği

Ev Temizliği Hizmetimizde evinizi baştan uca tertemiz pırıl pırıl halde sizlere teslim etmekteyiz.Profesyonel çalışanlarımız temizlik esnasında uygulanacak bütün işlemlerin eğitimi almış ve tecrübe etmiştir.O yüzden siz keyfinize bakın biz evinizi temizleriz.

 

 

Ofis Temizliğiofis temizliği,atasehir ofistemizliği,ataşehirde ofis temizliği

Yoğun tempo halinde çalışırken başınızda onca iş var iken birde ofis temizliği ile mi vakit kaybedeceksiniz.Haftalık aylık periyotlarla ofisinize gelip ister gündüz çalışma saatlerinde isterseniz de akşam çalışma saatlerinden sonra temizlik yapabiliyoruz.Temizlik hizmetlerimizi sağlarken hiç bir şekilde sizden malzeme talebinde bulunmadan kendi dezenfekte edilmiş malzemelerimizle temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.Kurumsal bir firma olduğumuz için almış olduğunuz hizmetin faturasını değerlendirme şansınız bulunmakta.

Hemen arayın Ücretsiz Keşif Aracımız ofisinize ziyarete gelip teklifimizi anında versin

 

 

Sert Zemin Temizleme Ve Cilalama 

Alışveriş merkezleri,yüzme salonları,sosyal alanlar fabrika zeminleri otoparklar gibi zeminleri devamlı kirlenen alanların insan gücü ile ile temizlenmesi hem zaman ve fazla personel maliyeti çıkarmaktadır.Bu kapsamda EFSANELER TEMİZLİK makineler yardımı ile bu temizliği periyodik olarak yapmaktadır.Makineleri kullanan personellerimiz eğitimli profesyonellerdir.

 

 

İnşaat Sonrası Daire/Ofis Temizliği

Evinizde veya ofisinizde tadilat yaptırdıktan sonra kesinlikle profesyonel temizlik hizmeti almanız gerekmektedir.

Tek bir kişi ile olacak bir temizlik işi değildir.Efsaneler Temizlik olarak son model makinelerimiz ile sıfır oturuma hazır detaylı temizlik yapıyoruz.

Hava Temizleme Makinemiz ile inşaat ortamından kalan yada tadilat esnasında oluşan pis havayı makinemize çektirerek makine içerisinde havanın temizlenmesini sağlıyoruz.

Personel Temini(Garson ,Temizlikçi,Ofis Boy,Vale)

Bu hizmetimizde genelde inşaat firmaları ve kurumsal firmalar kullanmaktadır.Personellerimiz çalışacak yerlerde ne iş yapacaklarsa o iş hakkında ilk önce eğitim alırlar.Bu eğitim sonunda çalışacakları yerde hizmet vermeye başlarlar.

Personellerimizin tüm sosyal hakları (Maaş+Prim+Sigorta Vs) firmamız tarafından karşılanır.Sizlere sadece ay sonu personel maliyeti fatura edilir.

Detaylı Bilgi Almak İçin :0216 574 03 37 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın ebadı her ne olursa olsun adresinize gelerek yerinde yıkama hizmeti veriyoruz.Bu kapsamda eski tip sünger fırça ile yıkama değilde profesyonel koltuk yıkama makinemiz ve  ilaçlarımız ile  100% hijyen sağlıyoruz.

Profesyonel makinemiz sayesinde vakumlama yolu ile koltuklarınız %100 kuru olarak temiz ve pak bir şekilde sizlere teslim edilir.

Live Chat Software