İlaçlama

İlaçlama

Böcek İlaçlama Yaptırmanın Önemi

Böcekler çok çeşitli olmakla birlikte, tüm türlerinin insanlara zararı bulunmaktadır. Doğrudan ya da dolaylı şekilde zarar veren bu canlılara karşı önlem almak büyük önem taşır. Zira haşereler ile mücadele yaşam kalitenizi etkileyen bir işlemdir. Böceklerle uğraşarak vakit kaybı yaratmaktansa haşere kontrol servislerine başvurup hizmet talebinde bulunmanız daha sağlıklı olacaktır. Ev, ofis, iş yeri, fırın gibi alanlarda yaygın şekilde görülen ve gerek besin maddelerine zarar vererek sindirim yolu problemlerine yol açan; gerekse solunum yolu hastalıklarının oluşmasına ve alerjilere neden olabilen böcekler, insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Pirebittahtakurusu gibi, kan emerek beslenen ve viral hastalıklar ile alerjik reaksiyonlara yol açabilen parazitler, insan ölümüne dahi yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra zararsız gibi görülen sinekler ve gider böcekleri milyonlarca bakteri yayarak, sağlık problemlerine neden olmaktadır. Dolayısıyla sağlığı korumak ve tahtakurdugüvefare gibi canlıların oluşturabileceği maddi zararları önlemek için böcek ilaçlama yaptırmak şarttır.

İlaçlama Konusunda Garanti Veriyoruz

Haşereler ile mücadele için dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kalıcı olarak yok etme hizmetidir. Zira garantili olmayan haşere mücadele işlemleri, zararlı canlıların ortamda yeniden görülmesine yol açabilmektedir. Bu nedenle böceklerden kurtulmak için uzman firmalar tarafından hizmet alırken, garanti verilmesine dikkat edilmelidir. Bu durumu prensip haline getirmiş firmalar, haşerelere ve kemirgenlere karşı kesin çözüm sağlayabilmektedir. Bu alanda lider firma olan şirketimiz, tüm haşere türlerine karşı her alanda garantili uygulama hizmeti sunmaktadır. Sıvı ya da jel ilaçlar ile veya istasyon gibi düzenekler ile yapılabilen böceklerle mücadele işlemlerinde garanti kıstasına dikkat etmek ve bu kurala uymayan firmaları tercih etmemek gereklidir.

Evinizdeki Böceklerden Kurtulun
ev ilaçlama,ofis ilaçlama,ilaçlama

ev ilaçlama,ofis ilaçlama,ilaçlama

Evlerde yapılan haşereleri etkisizleştirme ve yok etme uygulamaları çok önemlidir. Yaşam alanlarının başında gelen evlerde, sağlık açısından tehlike oluşturan haşerelerin bulunmaması şart olduğu gibi, sağlığa zararlı kimyasal nitelikteki ilaçların kullanılmaması da önem arz eder. Bu nedenle bu tarz uygulamalarda profesyonel olarak hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Evlerde en sık görülen haşere türleri yaz aylarında; hamam böceğipire ve karınca; kış aylarında ise fareağaç kurdu ve gider haşerelerdir. Çok hızlı yayılan böcekler ile mücadele büyük önem taşıdığı gibi, bahar aylarında önlem amacıyla böcek ilaçlama yaptırmak da büyük önem taşımaktadır. Evdeki böceklerden kurtulmak için sıvı ilaçlar sıklıkla kullanılmaktadır. Buna karşın haşere türüne göre değişmekle birlikte, jel ilaçlar, katı ve toz ilaçlar da kullanılabilir. Evde böcek sorunu ile mücadele için kullanılan ilaçlar ile kullanılan teknikleri konusunda dikkatli olunmak zorundadır. Zira kalitesiz yapılan uygulamalar, sağlığa doğrudan zarar vererek, telafisi mümkün olmayacak sonuçlar doğurabilir.

 

Dikkat: Kalitesiz ya da tecrübesiz firmalar tarafından yapılan işlemler; sindirim ve solunum hastalıklarına, cilt alerjilerine, maddi zararlara ve zehirlenmelere neden olabilmektedir. Bu nedenle evlerdeki böceklerden kurtulmak için bireysel yöntemlere ya da tecrübesiz firmalara başvurulmamalı; bu alanda uzman ve tecrübeli olan şirketler tercih edilmelidir.

İstanbul’un Her Yerindeyiz

Yaptığımız  Temizlik İşlerimiz !

 • EV,Villa Temizlik ve bina temizliği
 • Merdiven temizlikleri
 • Okul, yurt ve yatakhane temizlikleri
 • Dış Cephe Cam temizlikleri
 • Araba Galeri, Fuar alanları temizlikleri
 • Ofislerin temizliği
 •  Dış Cephe,Cam temizlikleri
 •  Cam temizlikleri
 • İinşaat Sonrası temizlik işleri
 • Belediye Temizlikleri
 • Haşere Böcek Sürüngen İlaçlama ve uzaklaştırma hizmetleri
 • Periyodik personel temini hizmeti
 • Temizlik hizmet bölgemiz arasında; Alışveriş Merkezleri,Plaza ve Yaşam Alanları,Sosyal Faaliyet Alanları, Özel Okullar ve Üniversiteler, Hotel ,Motel, Yurt, ve Apart, Üretim Tesisleri veya Fabrika alanları referanslarımızda mevcut olup istenildiğinde müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

 

Tüm Hizmetlerimiz:

Ev Temizliği Ofis Temizliği Personel Temini Sert Zemin Temizleme Dış cephe cam Temizliği Dış cephe etiket sökümü Halı Yıkama
Avm Temizliği Otel Banka Temizliği Otopark Yıkama Villa Temizliği İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama Mağaza Temizliği

Ve Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Temizlik Hizmeti..

RANDEVU ALMAK İÇİN SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

0216 574 03 37

0534 460 32 74

info@efsanelertemizlik.com

 

 

Live Chat Software