Sert Zemin Temizliği

sert zemin temizliği,istanbul temizlik firmaları,istanbulda otopark yıkamaSert Zemin Temizliği

sert zemin temizliği hizmetimizde inşaat sonrası veya tadilattan yapıldıktan sonra yada çok kullanılan alanların avmler gibi alanların temizlenme yıkanma hizmeti yapılmaktadır.EFSANELER TEMİZLİK olarak geniş makina parkurumuz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Sert Zemin Temizliği yapılacak olan personellerimiz daha önceden tecrübeli eğitimlidir.

Bu hizmetimizde de her hizmetimizde olduğu yıkanacak alanı daha önceden keşif ekibimiz ziyaret edip.Yapılacak olan işin bilgilerini toplamaktadır.Keşif işlemimiz tamamıyla ücretsizdir.

Günümüzde Zemin Temizliği oldukça farklılık ve uzmanlık gerektiren bir boyutta değerlendirilmedir. Zira zemin temizlik sektörü bu bağlamda inşaat sektörü ile beraber gelişime ve değişime uğramıştır.Firmamız zemin temizleme hizmetlerinde öncelikle zemin temizleme makineleri ve özel zemin temizlik kimyasalları kullanmaktadır.Sunmuş olduğumuz zemin temizliği hizmetlerimizde müşterilerimize sorunsuz ve kesin çözümler taahhüt etmekteyiz.Bununla beraber ekonomik ve kaliteli olmak da uzmanlığımızın diğer bir ayağını oluşturmaktadır.

Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

Mermer, çini, granit, seramik, pvc zeminlerin temizliği ve cilalanması, zeminin korunması ve estetik bir görünüm kazanması için periyodik zamanlarda yapılması gerekmektedir. Hizmete zemin fizibilitesi yapılarak başlanır, zemine göre makine ve cila maddesi kullanılarak; uzun ömürlü, parlayan ve kolay temizlenen zemini kullanımınıza hazırlarız.

  • Firmamız 25 kişilik uzman kadro ve profesyonel makinaları ile ev, ofis, villa ve iş yerlerinine detaylı temizlik hizmetleri vermektedir.
  • %100 müşteri memnuniyeti firmamızın genel prensibidir.
  • Temizliğin büyüklük ve m2’ye göre en az 2 personel gönderilmektedir.
  • Bütün temizlik işlerinde özel malzeme iş yerimiz tarafından tedarik edilir. Avrupa ve Anadolu yakasına hizmetimiz vardır.
  • Kampayalı fiyatlarımız için bizi arayın. 0216 574 03 37  –0534 460 32 74 

Sert Zemin Temizliği Hizmetinin Kullanılabileceği Alanlar.

Otopark Temizliği

Avm Temizliği

Hastane Temizliği

Otel Temizliği

Zemin Cilalama

Bankalar

Vb Alanlarda zemin temizleme hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Zemin Temizlik Makinelerinde Kullandığımız Markalar

zemin temizleme,zem,n temizleme istanbul,

 

Live Chat Software