Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği,ataşehir ofis temizliği,ataşehir ofis temizlik şirketleri,temizlik şirketleri

Ofislerimiz çalışma süremiz boyunca zamanımızın çoğunun geçtiği yerlerdir.Ofislerimizden verim alabilmek için derli,toplu ve düzenli olmaları ne kadar gerekliyse temiz olmaları da o kadar önemlidir.Aslan yattığı yerden belli olur atasözü ile tam olarak temizliğin önemi anlatılmaktadır.

Kurumsal firmalara hizmetler veren bir firma olarak ofis temizliğini A’dan Z’ye kadar her aşamasını biliyor planlıyor ve uyguluyoruz.

Çalışma şeklinize göre şekil alabiliyoruz.

Günlük ,Haftalık, Aylık Periyotlar da Ofisinizde Tam gününde ve saatinde orada olup temizlik yapabiliyoruz.

Ofis temizliğinde yaptığımız belli başlı hizmetlerimizden bir kaçını sizler için aşağıda listeledik.

1.Masa Koltuk ve Sandalye Temizliği

ofis_temizliği,ofis koltuk yıkama,koltuk yıkama ataşehir,Rutin yapılan temizliklerde en çok kullanılan masa sandalye koltuk malzemeleridir.O yüzden onların her temizlikte temizlenmesi gerekirse yıkanması gerekmektedir.Eğer  koltukların yıkanmasına ihtiyaç duyarsak yıkama işlemi için sizden izin talep ediyoruz.

 

 

2.Sert Zemin Temizliği

Eğer ofisinizde temizlenmesi gereken sert zeminler varsa zemin yıkama makinelerimiz ile gelerek gerekli temizliği periyodik temizlik dönemlerinde yapıyoruz.Mermer cilalama ve buna benzer kir çıkarma işlemlerini de temizlik hizmetlerimiz arasından ulaşabilirsiniz.

3.Halı Yıkama

ofis zemini firmadan firmaya göre değişmektedir.Bazı firmalar ofislerinin zeminlerini komple halı kaplatmaktadır.

Haliyle halıda kirlenebiliyor.Üzerine kahve çay dökülebilir.Efsaneler Temizlik Şirketi olarak yerinde halı yıkama ile ofislerinize gelerek yerinde yıkama hizmeti veriyoruz.

4.İç ve Dış Cam Silimi 

Ofis temizliği esnasında eğer camların silinmesi istenirse ve camın yapısı dış silime uygunsa rutin temizlik esnasıda zaten camlarınız silinir.Eğer dış silime uygun değilse ise vinç yardımı ile yıllık ve 3 aylık periyotlarla dış cephe cam temizliğini profesyonel dağcı sertifikalı personellerimizle temizleyebilmekteyiz..

5.Tuvalet /Banyo Temizliği

Herkesin kullandığı lavabolar tuvaletleri mikrop yuvası olan yerlerdir.O yüzden böyle yerlerin temizliğine çok özen gösterilmelidir.Bol su ve bol deterjan ile güzelce yıkandıktan sonra durulanması gerekmektedir.Bu yüzden wc temizliklerine çok önem vermekteyiz.

6.Personel Temini (Temizlik ,Güvenlik ve Çaycı )

Her ofiste temizlik güvenlik ve çay servisi yapan çalışanlar bulunmaktadır.Bu kişiler aslında ofislerin en kutsal görevlerini üstlenmişlerdir.EFSANELER TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak eğitimli personellerimiz ile firmalara hizmet için çalışacak personeller göndermekteyiz.Personeller sizin ofisinizde çalışıyor olacak ancak bütün sosyal imkanları firmamız tarafından karşılanacaktır.

HEMEN RANDEVU AL 

0216 574 03 37

0530 060 91 19

info@efsanelertemizlik.com

Comments (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Live Chat Software