İstanbul Ofis Temizliği

İstanbul Ofis Temizliği

İstanbul Ofis Temizliği

İstanbul Ofis Temizliği denilince akla gelen hijyenik temizlik yapan kaliteli firmalardan biriyiz.

İstanbul Ofis Temizliği,ofis temizliği,atasehir ofistemizliği,ataşehirde ofis temizliği

İstanbul Ofis Temizliği,Ofis temizliği

20 senelik tecrübemiz ile sizlere temizlik hizmetleri vermekteyiz.Kurumsal firmalar ile çalışmaktayız.Referanslar sayfamızdan kurumsal firmalarımızı görebilrsiniz

Eğitimli personellerimiz ile ofisinizin havasını değiştirmeye talibiz.Temizlik hizmetimizi yaparken her zaman en kaliteli ürünleri ve ekipmanları kullanmaktayız.

İstek dahilinde ofislere mutfak ve temizlik personelleri de sağlamaktayız.

Daha detaylı bilgi almak için kurumsal mail adresimizden yada telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

info@efsanelertemizlik.com–0216 574 03 37 

Periyodik Temizlik 

Periyodik temizlik hizmetimizde belirlemiş olduğunuz gün aralıkları ile gelip ofisinizde temizlik yapmaktayız.Periyodik temizlik hizmetlerini en çok kurumsal firmalar tercih etmektedir.Genellik bu hizmetimiz akşam 6 -7 ‘den sonra ofisinizde çalışan personelleriniz çıkış yaptıktan sonra temizliğe başlanır.

Ofis temizliğinde yaptığımız belli başlı hizmetlerimizden bir kaçını sizler için aşağıda listeledik.

1.Masa Koltuk ve Sandalye Temizliği

Rutin yapılan temizliklerde en çok kullanılan masa sandalye koltuk malzemeleridir.O yüzden onların her temizlikte temizlenmesi gerekirse yıkanması gerekmektedir.Eğer  koltukların yıkanmasına ihtiyaç duyarsak yıkama işlemi için sizden izin talep ediyoruz.

2.Sert Zemin Temizliği

Eğer ofisinizde temizlenmesi gereken sert zeminler varsa zemin yıkama makinelerimiz ile gelerek gerekli temizliği periyodik temizlik dönemlerinde yapıyoruz.Mermer cilalama ve buna benzer kir çıkarma işlemlerini de temizlik hizmetlerimiz arasından ulaşabilirsiniz.

3.Halı Yıkama

ofis zemini firmadan firmaya göre değişmektedir.Bazı firmalar ofislerinin zeminlerini komple halı kaplatmaktadır.

Haliyle halıda kirlenebiliyor.Üzerine kahve çay dökülebilir.Efsaneler Temizlik Şirketi olarak yerinde halı yıkama ile ofislerinize gelerek yerinde yıkama hizmeti veriyoruz.

4.İç ve Dış Cam Silimi 

Ofis temizliği esnasında eğer camların silinmesi istenirse ve camın yapısı dış silime uygunsa rutin temizlik esnasıda zaten camlarınız silinir.Eğer dış silime uygun değilse ise vinç yardımı ile yıllık ve 3 aylık periyotlarla dış cephe cam temizliğini profesyonel dağcı sertifikalı personellerimizle temizleyebilmekteyiz..

5.Tuvalet /Banyo Temizliği

Herkesin kullandığı lavabolar tuvaletleri mikrop yuvası olan yerlerdir.O yüzden böyle yerlerin temizliğine çok özen gösterilmelidir.Bol su ve bol deterjan ile güzelce yıkandıktan sonra durulanması gerekmektedir.Bu yüzden wc temizliklerine çok önem vermekteyiz.

6.Personel Temini (Temizlik ,Güvenlik ve Çaycı )

Her ofiste temizlik güvenlik ve çay servisi yapan çalışanlar bulunmaktadır.Bu kişiler aslında ofislerin en kutsal görevlerini üstlenmişlerdir.EFSANELER TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak eğitimli personellerimiz ile firmalara hizmet için çalışacak personeller göndermekteyiz.Personeller sizin ofisinizde çalışıyor olacak ancak bütün sosyal imkanları firmamız tarafından karşılanacaktır.

HEMEN RANDEVU AL 

0216 574 03 37

0530 060 91 19

info@efsanelertemizlik.com

Tüm Hizmetlerimiz:

Ev Temizliği Ofis Temizliği Personel Temini Sert Zemin Temizleme Dış cephe cam Temizliği Dış cephe etiket sökümü Halı Yıkama
Avm Temizliği Otel Banka Temizliği Otopark Yıkama Villa Temizliği İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama Mağaza Temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Live Chat Software