Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği,İstanbul Temizlik Firmaları,atasehir temizlik

Bu hizmetimizi genellikle inşaat firmaları ve şirketler kullanmaktadır.Bu hizmetimiz firmalar ve şirketler tarafından yılda en az bir kez yapılmaktadır.Genelliklede yaz aylarına girmeye başlarken yoğun talep almaktayız.Diğer temizlik firmalarının aksine EFSANELER TEMİZLİK olarak kendi vincimize sahibiz o yüzden diğer firmalar gibi kiralama ücreti gibi bir ücret yansıtmamaktayız.

Keşif ekiplerimiz önceden gelip dış cephenize bakarak yapılacak işlemleri belirler.Eğer kimyasal ilaç kullanması gerekilirse teminini sağlayıp temizliği yapıyoruz.

 

Cam Filmi Sökme HizmetiDış Cephe Cam Temizliği,İstanbul Temizlik Firmaları,atasehir temizlik

Bu hizmetimizde dış cephenizde bulunan cam filimini, reklam afişini söküyoruz.Zamanla camlarınız da bulunan filmler güneş ışığı yağmur çamur gibi etkenler ile gün geçtikçe daha da zor sökülebilir hale gelebiliyor.Kullandığımız kimyasal sayesinde dış cephede bulunan materyalleri yumuşatarak sökümünü yapabiliyoruz.

Söküm yaparken eğer yükseklik fazla ise vinç eğer yükseklik fazla değil ise kendi iskelemiz ile istenilen seviyeye ulaşabiliyoruz.Bu hizmetimizde de her hizmetimizde olduğu gibi önceden keşif ekibimizi yapılacak olan uygulamaya bakması için sizlere gönderebiliyoruz.

atasehirde temizlik şirketleri genellikle cam filmi sökme hizmetini vermezler.Çünkü çoğu temizlik firmasının vinci ve iskelesi yoktur.Vinç ve iskelelerini genelde kiralarlar.Bu yüzden fiyatları da EFSANELER TEMİZLİK fiyatlarına göre pahalıdır.

İSKELE VE VİNCİ OLAN TEK TEMİZLİK FİRMASI

Dış Cephe Cam Temizliğinde dikkat edilecek hususlardan bir kaçını belirtelim .

-Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği şirketi cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır.

-Bir diğer önemli husus ise; İstanbul dış cephe cam temizliği şirketi ni yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği şirketi yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Şöyle ki; camları silinmemiş binanın dışarıdan gelen müşterileriniz için görsel açıdan kirli görüntüsü kötü intiba bırakmakta ve çalışanlarında kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olmaktadır.

-Cam silimini yapacak olan şirket personelinin eğitimli ve işinin ehli olması gerekmektedir.

-Yükseklik korkusu olmaması gerekir

-Personelin ISG(İş sağlığı ve güvenliği) egitimini almış olması gerekmektedir.

Binanızın dış cephe cam temizliği konusunda bize ulaşabilir, ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz. Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerinde yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Bu alan dada yirmi yıllık tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan dış cam temizliği firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliği hizmetinde kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

RANDEVU ALMAK İÇİN SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

0216 574 03 37

0534 460 32 74

info@efsanelertemizlik.com

 

Comments (4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Live Chat Software