İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik,inşaat sonrası temizlik,istanbul temizlik şirketleri,ataşehir temizlik firmalarıİnşaat Sonrası Temizlik hizmetimizde inşaat firmaları ve dekorasyon yaptıran müşterilerimiz tercih etmektedir.

Bu hizmetimizde evinizde yada ofisinizin inşaat zamanından kalan tüm kirini pisliğini dezenfekte ediyor havanızı değiştiriyoruz.

Eğer ofisinizde yada evinizde bir tadilat yaptırdıysanız.Bu hizmetimizden kesinlikle faydalanmanız gerekmektedir.Çünkü inşaat ortamındaki hava temiz bir hava değildir.Profesyonel makineler yardımı ile biz bu havanın değişimini sağlıyoruz.

Tüm Bina ve Tesislerin, İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı temizliğinin yapılması hususlarında; Firmamız bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız,uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar:

Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi

Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği

Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması

Lavabo-wc banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması

Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi

Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması

gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekipman parkurumuzla birlikle sabah saatlerinde işe başlayarak bir iş gününde teslim ediyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz:

Ev Temizliği Ofis Temizliği Personel Temini Sert Zemin Temizleme Dış cephe cam Temizliği Dış cephe etiket sökümü Halı Yıkama
Avm Temizliği Otel Banka Temizliği Otopark Yıkama Villa Temizliği İnşaat Temizliği Koltuk Yıkama Mağaza Temizliği

Ve Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Temizlik Hizmeti..

SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ

HEMEN ARAYIN

0216 574 03 37

0534 460 32 74 

0530 060 91 19

 info@efsanelertemizlik.om
Live Chat Software